Wózek diagnostyczny P-2-06-02
Wystaw opinię o produkcie
Wózek diagnostyczny P-2-06-02 (P-2-06-02) — profesjonalny uchwyt warsztatowy do warsztatu i produkcji.
- Nośność: 50 kg
- 3 półek regulowanych
- Szer. 775 mm × gł. 600 mm × wys. 1340 mm
- Malowanie proszkowe
- Na kółkach z hamulcem
- Mata gumowa antypoślizgowa
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: P-2-06-02
Opis
Wózek diagnostyczny z trzema regulowanymi półkami (P-2-06-02)
- wózek diagnostyczny z trzema regulowanymi półkami
- solidna konstrukcja wózka wykonana z profilu zamkniętego
- 3 półki z możliwością regulacji wysokości położenia i kąta nachylenia oraz wysunięcia
- obrotowe ramię na przewody
- funkcjonalny uchwyt do przemieszczania wózka
- półki wyłożone ochronną matą gumową
- cztery kółka obrotowe (w tym dwa z hamulcem)
- pokryty lakierem proszkowym w kolorach:
- czerwonym (RAL 3020)
- niebieskim (RAL 5005)
- możliwość pomalowania w innym kolorze RAL
- dokładne wymiary w galerii zdjęć
- waga wózka: 38 kg
- kategoria wózki warsztatowe
| Szerokość | 775mm |
| Głębokość | 600mm |
| Wysokość | 1340mm |
| Nośność statyczna | Półki- 50kg. Cały wózek 250kg. |
| Konstrukcja | Profil zamknięty zimnowalcowany 45x45x2 mm, 40x40x2 mm, 35x35x2 mm |
| Waga | 38kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Ochronna mata | Tak. Na półkach. |
| Koła | Cztery obrotowe (fi 100mm). |
| Hamulec | Tak. W dwóch kołach. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Kompletuj stanowisko pracy
Dlaczego warto kupować u nas?
Szukasz mebli warsztatowych, na które możesz liczyć przez lata? Dobrze trafiłeś! W MajsterMeble stawiamy na solidne wykonanie i pełne dopasowanie do Twojego warsztatu czy garażu. Oto kilka powodów, dla których warto nam zaufać:
- Wieloletnie doświadczenie – Od lat tworzymy profesjonalne meble warsztatowe, dzięki czemu dokładnie wiemy, czego potrzebujesz.
- Pełna personalizacja – Realizujemy projekty na wymiar i dostosowujemy je do Twoich wymagań.
- Gwarancja jakości – Jesteśmy tak pewni trwałości naszych produktów, że oferujemy aż 5 lat gwarancji.
- Zadowoleni klienci – Za nami wiele udanych realizacji – zarówno dla majsterkowiczów, jak i dużych zakładów produkcyjnych.
- Solidność i profesjonalizm – Wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie przekładają się na długie lata bezproblemowego użytkowania.
Szeroki wybór asortymentu
Sprzęt najwyższej klasy od renomowanych producentów
60 miesięcy Gwarancji
Kupuj bez obaw i ciesz się jakością
Darmowa wysyłka od 2000 zł
Transport spedycją
Program lojalnościowy
Kupuj, zbieraj punkty i odbieraj kupony zniżkowe