Wózek diagnostyczny P-2-05-02
Wystaw opinię o produkcie
Wózek diagnostyczny P-2-05-02 (P-2-05-02) — profesjonalny uchwyt warsztatowy do warsztatu i produkcji.
- Nośność: 60 kg
- 2 szuflad na prowadnicach teleskopowech
- Szer. 555 mm × gł. 600 mm
- Ściana perforowana na narzędzia
- Malowanie proszkowe
- Na kółkach z hamulcem
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: P-2-05-02
Opis
WÓZEK DIAGNOSTYCZNY (P-2-05-02)
- dwie boczne szafki przeznaczone na przechowywanie przewodów
- górny blat z uchwytami do montowania podstawy monitora
- ruchome ramię z otworami do zawieszania przewodów i urządzeń elektrycznych
- na tyle wózka specjalna półka z perforowaną osłoną przeznaczona na komputer
- 4 kółka obrotowe (w tym dwa z hamulcem) o średnicy 100 mm
- opona koła wykonana z gumy modyfikowanej, odpornej na oleje, smary oraz benzynę
- oś koła oparta na łożysku kulkowym uszczelnionym osłoną boczną z tworzywa
- 2 szuflady zamykane centralnym zamkiem
- pokryta lakierem proszkowym w standardowych kolorach:
- czerwonym (RAL 3020)
- niebieskim (RAL 5005)
- ciemno-szarym (RAL 7001)
- możliwość pomalowania w innym kolorze RAL
- dokładne wymiary w galerii zdjęć
- waga wózka: 83 kg
- kategoria wózki warsztatowe
| Szerokość | 555mm |
| Głębokość | 600mm |
| Wysokość całkowita | 1420mm |
| Konstrukcja | Profil zamknięty zimnowalcowany 45x45x2 mm, 40x40x2 mm, 35x35x2 mm |
| Nośność statyczna szuflady | 60 kg |
| Typ prowadnic | Stalowe teleskopowe kulkowe- wysuw 90-95% |
| Waga | 83 kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Uchwyty | Wyginane z blachy stalowej |
| Ochronna mata | Tak. W szufladach i na półkach. |
| Koła | 2 stałe i 2 obrotowe (fi 100mm). |
| Hamulec | Tak. W dwóch kołach. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego warto kupować u nas?
Szukasz mebli warsztatowych, na które możesz liczyć przez lata? Dobrze trafiłeś! W MajsterMeble stawiamy na solidne wykonanie i pełne dopasowanie do Twojego warsztatu czy garażu. Oto kilka powodów, dla których warto nam zaufać:
- Wieloletnie doświadczenie – Od lat tworzymy profesjonalne meble warsztatowe, dzięki czemu dokładnie wiemy, czego potrzebujesz.
- Pełna personalizacja – Realizujemy projekty na wymiar i dostosowujemy je do Twoich wymagań.
- Gwarancja jakości – Jesteśmy tak pewni trwałości naszych produktów, że oferujemy aż 5 lat gwarancji.
- Zadowoleni klienci – Za nami wiele udanych realizacji – zarówno dla majsterkowiczów, jak i dużych zakładów produkcyjnych.
- Solidność i profesjonalizm – Wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie przekładają się na długie lata bezproblemowego użytkowania.
Szeroki wybór asortymentu
Sprzęt najwyższej klasy od renomowanych producentów
60 miesięcy Gwarancji
Kupuj bez obaw i ciesz się jakością
Darmowa wysyłka od 2000 zł
Transport spedycją
Program lojalnościowy
Kupuj, zbieraj punkty i odbieraj kupony zniżkowe