Szafa przemysłowa 1 drzwiowa (1 półka) S-1-01-00
Wystaw opinię o produkcie
Szafa przemysłowa 1 drzwiowa (1 półka) S-1-01-00 (S-1-01-00) — profesjonalna półka warsztatowa do warsztatu i produkcji.
- 1 półek regulowanych
- Szer. 370 mm × gł. 490 mm
- Blacha stalowa gr. 1 mm
- Zamek z kluczem
- Malowanie proszkowe
Kod produktu: S-1-01-00
Opis
SZAFA PRZEMYSŁOWA 1 drzwiowa (S-1-01-00)
- Wymiary szafy: szer.370 mm x głęb.490 mm x wys.1800 mm.
- Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej.
- Wewnątrz szafy półka górna.
- Szafa zamykana na zamek.
| Szerokość | 370mm |
| Głębokość | 490mm |
| Wysokość całkowita | 1800mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Waga | 48kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Zamknięcie | Zamek blokujący drzwiczki. 2 klucze w zestawie. |
| Wyposażenie standardowe | Wewnątrz 1 półka bez regulacji wysokości. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego warto kupować u nas?
Szukasz mebli warsztatowych, na które możesz liczyć przez lata? Dobrze trafiłeś! W MajsterMeble stawiamy na solidne wykonanie i pełne dopasowanie do Twojego warsztatu czy garażu. Oto kilka powodów, dla których warto nam zaufać:
- Wieloletnie doświadczenie – Od lat tworzymy profesjonalne meble warsztatowe, dzięki czemu dokładnie wiemy, czego potrzebujesz.
- Pełna personalizacja – Realizujemy projekty na wymiar i dostosowujemy je do Twoich wymagań.
- Gwarancja jakości – Jesteśmy tak pewni trwałości naszych produktów, że oferujemy aż 5 lat gwarancji.
- Zadowoleni klienci – Za nami wiele udanych realizacji – zarówno dla majsterkowiczów, jak i dużych zakładów produkcyjnych.
- Solidność i profesjonalizm – Wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie przekładają się na długie lata bezproblemowego użytkowania.
Szeroki wybór asortymentu
Sprzęt najwyższej klasy od renomowanych producentów
60 miesięcy Gwarancji
Kupuj bez obaw i ciesz się jakością
Darmowa wysyłka od 2000 zł
Transport spedycją
Program lojalnościowy
Kupuj, zbieraj punkty i odbieraj kupony zniżkowe