Szafa kartotekowa dwudrzwiowa S-3-01-00
Wystaw opinię o produkcie
- Wymiary szafy: szer.1050 mm x głęb.500 mm x wys.2000 mm.
- Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej.
- Wewnątrz cztery półki.
- Możliwość regulacji półek co 4 cm.
- Szafa zamykana za pomocą zamka ryglowanego w 3 punktach.
Kod produktu: S-3-01-00
Opis
Szafa kartotekowa 2-drzwiowa (S-3-01-00)
- Wymiary szafy: szer.1050 mm x głęb.500 mm x wys.2000 mm.
- Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej.
- Wewnątrz cztery półki.
- Możliwość regulacji półek co 4 cm.
- Szafa zamykana za pomocą zamka ryglowanego w 3 punktach.
| Szerokość | 1050mm |
| Głębokość | 500mm |
| Wysokość całkowita | 2000mm |
| Nośność statyczna półki | 90kg |
| Waga | 90kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Ochronna mata | Możliwość domówienia |
| Zamknięcie | Zamek ryglujący drzwi w 3 punktach. |
| Wyposażenie standardowe | Wewnątrz 4 przestawne półki. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego warto kupować u nas?
Szukasz mebli warsztatowych, na które możesz liczyć przez lata? Dobrze trafiłeś! W MajsterMeble stawiamy na solidne wykonanie i pełne dopasowanie do Twojego warsztatu czy garażu. Oto kilka powodów, dla których warto nam zaufać:
- Wieloletnie doświadczenie – Od lat tworzymy profesjonalne meble warsztatowe, dzięki czemu dokładnie wiemy, czego potrzebujesz.
- Pełna personalizacja – Realizujemy projekty na wymiar i dostosowujemy je do Twoich wymagań.
- Gwarancja jakości – Jesteśmy tak pewni trwałości naszych produktów, że oferujemy aż 5 lat gwarancji.
- Zadowoleni klienci – Za nami wiele udanych realizacji – zarówno dla majsterkowiczów, jak i dużych zakładów produkcyjnych.
- Solidność i profesjonalizm – Wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie przekładają się na długie lata bezproblemowego użytkowania.
Szeroki wybór asortymentu
Sprzęt najwyższej klasy od renomowanych producentów
60 miesięcy Gwarancji
Kupuj bez obaw i ciesz się jakością
Darmowa wysyłka od 2000 zł
Transport spedycją
Program lojalnościowy
Kupuj, zbieraj punkty i odbieraj kupony zniżkowe