Szafka kartotekowa 4-szufladowa S-5-01-00
Wystaw opinię o produkcie
Szafka kartotekowa 4-szufladowa S-5-01-00 (S-5-01-00) — profesjonalny uchwyt warsztatowy do warsztatu i produkcji.
- 4 szuflad na prowadnicach teleskopowech
- Szer. 445 mm × gł. 560 mm
- Blacha stalowa gr. 1 mm
- Zamek centralny
- Malowanie proszkowe
Kod produktu: S-5-01-00
Opis
SZAFKA KARTOTEKOWA (4-szufladowa) (S-5-01-00)
- Wymiary szafy: szer. 445 mm x głęb. 560 mm x wys. 1310 mm.
- Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej.
- 4 szuflady przystosowane do przechowywania segregatorów i teczek wiszących.
- Wymiary wewnętrzne szuflad: szer.320 mm x głęb.500 mm x wys. 300 mm.
- Centralny zamek blokujący wszystkie szuflady.
- Szuflady wysuwane na teleskopowych prowadnicach kulkowych.
| Szerokość | 445mm |
| Głębokość | 560mm |
| Wysokość całkowita | 1310mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Typ prowadnic | Stalowe teleskopowe kulkowe- wysuw 90-95% |
| Waga | 56kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Uchwyty | Wyginane z blachy stalowej |
| Ochronna mata | Możliwość domówienia |
| Zamknięcie | Centralny zamek. Dwa klucze w komplecie. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego warto kupować u nas?
Szukasz mebli warsztatowych, na które możesz liczyć przez lata? Dobrze trafiłeś! W MajsterMeble stawiamy na solidne wykonanie i pełne dopasowanie do Twojego warsztatu czy garażu. Oto kilka powodów, dla których warto nam zaufać:
- Wieloletnie doświadczenie – Od lat tworzymy profesjonalne meble warsztatowe, dzięki czemu dokładnie wiemy, czego potrzebujesz.
- Pełna personalizacja – Realizujemy projekty na wymiar i dostosowujemy je do Twoich wymagań.
- Gwarancja jakości – Jesteśmy tak pewni trwałości naszych produktów, że oferujemy aż 5 lat gwarancji.
- Zadowoleni klienci – Za nami wiele udanych realizacji – zarówno dla majsterkowiczów, jak i dużych zakładów produkcyjnych.
- Solidność i profesjonalizm – Wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie przekładają się na długie lata bezproblemowego użytkowania.
Szeroki wybór asortymentu
Sprzęt najwyższej klasy od renomowanych producentów
60 miesięcy Gwarancji
Kupuj bez obaw i ciesz się jakością
Darmowa wysyłka od 2000 zł
Transport spedycją
Program lojalnościowy
Kupuj, zbieraj punkty i odbieraj kupony zniżkowe