Stojak narzędziowy z 14 listwami na 98 pojemników P3 (dwustronny) P-5-04-02
Wystaw opinię o produkcie
Stojak narzędziowy z 14 listwami na 98 pojemników P3 (dwustronny) P-5-04-02 (P-5-04-02) — profesjonalny stojak warsztatowy do warsztatu i produkcji.
- Szer. 1020 mm × gł. 600 mm
- Blacha stalowa gr. 1,5 mm
- Malowanie proszkowe
- Na kółkach z hamulcem
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: P-5-04-02
Opis
P-5-04-02 Stojak Narzędziowy przystosowany tylko na pojemniki (dwustronny)
- Solidna konstrukcja stojaka wykonana z blachy o grubości 1,5 mm.
- Stojak dwustronny.
- Możliwowść zamocowania po obu stronach stojaka po 49 pojemników w 7 rzędach po 7 sztuk.
- Dolna półka wyłożona matą ochronna w kolorze czarnym.
- 2 kółka stałe i 2 kółka obrotowe (w tym jedno z hamulcem).
Pokryty lakierem proszkowym w standardowych kolorach:
- czerwonym (RAL 3020)
- niebieskim (RAL 5005)
| Szerokość | 1020mm |
| Głębokość | 600mm |
| Wysokość całkowita | 1656mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1,5mm |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu |
| Ochronna mata | Tak. Na półce. |
| Koła | 2 stałe i 2 obrotowe (fi 100mm). |
| Hamulec | Tak. W jednym kole. |
| Perforacja | Oczko 10x10mm, odstęp pomiędzy oczkami 32mm. |
| Wyposażenie standardowe | Zestaw pojemników jest oddzielnym wyposażeniem, nie stanowi integralnej części produktu. Pojemiki dostępne są w akcesoriach. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego warto kupować u nas?
Szukasz mebli warsztatowych, na które możesz liczyć przez lata? Dobrze trafiłeś! W MajsterMeble stawiamy na solidne wykonanie i pełne dopasowanie do Twojego warsztatu czy garażu. Oto kilka powodów, dla których warto nam zaufać:
- Wieloletnie doświadczenie – Od lat tworzymy profesjonalne meble warsztatowe, dzięki czemu dokładnie wiemy, czego potrzebujesz.
- Pełna personalizacja – Realizujemy projekty na wymiar i dostosowujemy je do Twoich wymagań.
- Gwarancja jakości – Jesteśmy tak pewni trwałości naszych produktów, że oferujemy aż 5 lat gwarancji.
- Zadowoleni klienci – Za nami wiele udanych realizacji – zarówno dla majsterkowiczów, jak i dużych zakładów produkcyjnych.
- Solidność i profesjonalizm – Wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie przekładają się na długie lata bezproblemowego użytkowania.
Szeroki wybór asortymentu
Sprzęt najwyższej klasy od renomowanych producentów
60 miesięcy Gwarancji
Kupuj bez obaw i ciesz się jakością
Darmowa wysyłka od 2000 zł
Transport spedycją
Program lojalnościowy
Kupuj, zbieraj punkty i odbieraj kupony zniżkowe